fbpx

 ◦ Duglas ◦ Tasku ◦ Duglas ◦ Tasku ◦ Duglas ◦ Tasku ◦ Duglas ◦ Tasku ◦ Duglas ◦ Tasku ◦ Duglas ◦ Tasku ◦ Duglas ◦ Tasku ◦ Duglas ◦ Tasku ◦ Duglas ◦ Tasku 

Duglas Tasku
Duglas Tasku

Tartu kesklinnas on Duglase juured, professionaalne teenindus, tipptasemel koolitatud juuksurid ja soe atmosfäär pakkumaks linna parimat juuksuriteenust

Duglas Tartu, kui meie esimene juuksurisalong, on loonud standardid ja põhimõtted, mida jälgime, arendame ning igapäevaselt rakendame

Duglas Tasku pilt interiöörist

 ◦ hoolitsused ◦ hoolitsused ◦ hoolitsused ◦ hoolitsused ◦ hoolitsused  ◦ hoolitsused ◦ hoolitsused ◦ hoolitsused ◦ hoolitsused ◦ hoolitsused ◦ hoolitsused ◦ hoolitsused ◦

Duglas hoolitused ikoon

Ilusate juuste saladus on terves ja hoolitsetud peanahas. Seepärast pühendume sinule Duglas juuksurisalongis ülima põhjalikkusega ega paku iial poolikut teenust!

Iga meie hoolitsuse juurde kuulub peapesu, peamassaaž ja lõppviimistlus.

Lisaks pakume sulle Duglas salongis kohvi / teed / karastusjooki, väikese suupiste, meeldivat muusikat ning lubame siin veeta kvaliteetaega ja lõõgastuda täpselt nii kaua kuni tunned, et vajad!

Teenused meestele

Pakume meestele teenuseid alates habeme piiramisest ja tehnilistest kvaliteetsetest lõikustest kuni halli juuste neutraliseerimise, värvimise ning keemilise lokini. Duglas salongi on oodatud iga meesklient sõltumata vanusest. Stiilset välimust pakume suurima naudinguga nii väikestele poistele kui ka härrasmeestele.

Naiste juukselõikused

Iga juus, mistahes pikkuses, vajab lõikust selleks, et ta hoiaks paremini ja näeks tervem välja. Juukselõikus on üks osa sinu imidžist ja identiteedi kujundamisest. Meie Duglas salongis oleme koolitatud ja kogenud seda sulle pakkuma. Duglas kõrgema kvalifikatsiooniga juuksurid on eriti hinnatud just modelleeritud lühikeste lõikuste poolest ja annavad oma oskusi igapäevaselt edasi ka noorematele kolleegidele.

Naiste juuste värvimine

Oleme Duglases vankumatul seisukohal, et juuksevärvid peavad kandma kvaliteedimärki ja olema juuksesõbralikud! Seepärast töötame oma salongides vaid J Beverly Hills ja NYCE brändidega. Tänu nendele toodetele saame pakkuda sulle parimat hooldust ega pea hiljem tegelema sinu juuste ravimisega.  Olgu tegemist efektselt silmatorkava värvimise või peaaegu nähtamatu toonitamisega – sinu juuksed näevad tervemad välja ning ka on seda päriselt.

Spa hoolitsused juustele ja peanahale - unisex

SPA hoolitsused juustele ja peanahale on juuksurimaailma uus suund ja midagi sellist, mida sa kindlasti võiksid tahta. Ehkki meie viimati avatud Toom-Kuninga salong on spetsiaalselt SPA hoolitsustele loodud, pakkudes muuhulgas lõõgastust massaažitoolides ja infrapunalampide soojust, saab teenust kogeda kõigis Duglas juuksurisalongides. Meie kogenud juuksurid aitavad välja valida sobivaima hoolitsuse sinu peanaha ja juuste seisundit arvesse võttes – nii ei pea sa üleliia muretsema. Lihtsalt võta aeg maha ja naudi!

Soengud

Viimistletud soeng on justkui täpp I peal – seepärast on Duglas juuksurid läbinud põhjaliku soengukoolituse ja kursis moodsate tehnikatega.  Et sinu juuksed saaksid soovitud soengusse sätitud ja tunneksid end täiuslikuna, paneme kogu oma kire nii vabadesse lokkidesse kui ülespandud soengusse. Jaga meiega oma visiooni ja luba meil see realiseerida!

Keemiline lokk

Pakume Duglas juuksurisalongis juuste struktuurimuutust nõudvaid teenuseid ehk püsilokki ja püsisirgendamist, mida on võimalik teha nii värvimata, värvitud kui ka helestatud juustele.  Tea, et keemiline lokk on tõusev trend nii naiste kui meeste seas ja ehk ka midagi sinule?

Noorpaaridele

Et pulmapäev saaks olema täiuslik, võite osa ettevalmistustest usaldada Duglas juuksurisalongi hoolde! Noorpaari pakett eeldab eelnevat konsultatsiooni, kuid kujuneb täpselt teie ootusi ja vajadusi silmas pidades. Lisaks pidulikule pruudisoengule sisaldab pakett hoolitsusi pruudile, peigmehele ning soovikorral ka pulmakülalistele. Lisateenusena oleme abiks jumestaja leidmisel. Kui soovite privaatset ruumi näiteks pulma ettevalmistuste tegemiseks, siis seda saame pakkuda Duglas Toom-Kuninga salongis.

 ◦ meeskond ◦ meeskond ◦ meeskond ◦ meeskond ◦ meeskond ◦ meeskondd ◦ meeskond ◦ meeskond ◦ meeskond ◦ meeskond ◦ meeskond ◦ meeskond ◦ meeskond ◦ meeskond ◦

Soovid liituda
Duglas Tasku
meeskonnaga?

Kasutame oma
töös eksklusiivselt
J Beverly Hills ja
NYCE tooteid

 ◦ kontakt ◦ kontakt ◦ kontakt ◦ kontakt ◦ kontakt ◦ kontakt ◦ kontakt ◦ kontakt ◦ kontakt ◦ kontakt ◦ kontakt ◦ kontakt ◦ kontakt ◦ kontakt ◦ kontakt ◦ kontakt ◦ kontakt ◦ kontakt ◦

Duglas Toom-Kuninga kontakt

Aadress:

Asume Tasku keskuses
Turu 2, Tartu 51004

Kontakt:

M: (+372) 568 00 802
T: (+372) 6 622 901
E: tasku@duglas.ee

Oleme avatud:

E-R 9-21 / L 10.00 – 18.00 / P suletud

Võta meiega ühendust: